.

Bülten

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Arama

MERHABA!

Ben, Kattan Organik’in kurucusu Dilara. Biraz kendimden biraz Kattan ailesinden bahsedecek olursak öncelikle kocaman bir aile olduğumuzu belirtmeliyim. Tekstil sektörünün yanı sıra, aile firması olarak yaklaşık 40 yıldır gıda sektöründe faaliyet gösteriyor ve tüketicileri organik gıdalarla buluşturuyoruz. Ticaretin ve esnaf kültürünün içinde yetişmenin verdiği merak ve ilgiyi kendi alanım Çocuk Gelişimi ve Eğitimi ile birleştirmenin hayali sonucu Kattan ile buluştuk. Çocukları birbirinden farklı ve rengarenk ürünlerle buluşturmak için çıktığımız bu yolda pamukları ve renkleri birleştirerek organik ve eğitici ürünler üretiyoruz. Tamamen yerli kaynaklar kullanılarak hazırlanan ürünlerimiz sizlere ulaşana kadar dokuma, boyama ve paketlenmesine kadar tüm aşamalarda sevgisini ve emeğini katan insanların elinden geçiyor. Kattan ailesi için öncelik ulaşılabilir ve doğal olanı korumaktır.

NEDEN BİZ?

Denizli’nin pamuk ipliklerinden dokunan müslin kumaşlarımız, tasarımcıların en renkli ve canlı desenleriyle süsleniyor. Su bazlı organik boyalarla boyanan müslin kumaşlar %100 pamuk ve organik içeriği ile bebeklerinizin en yumuşak ve keyifli anlarına eşlik etmekte. Nefes alan, tahriş etmeyen ve dört mevsim kullanılabilir müslinlerimiz Oeko-Tex standartlarına uygun şekilde dokunmaktadır. Kullanılan boyalar insan sağlığına zararlı değildir ve çevreye zarar vermez. Boya öncesi ve sonrası kumaşlarımıza kimyasal bir işlem uygulamıyoruz dolayısıyla kumaşın tuşesini ve pamuğun doğal dokusunu muhafaza ediyoruz.


NE YAPIYORUZ?

Yaklaşık 40 yıldır faaliyet yürüttüğümüz organik gıda sektörünün yanı sıra ülkemizin yerli kaynaklarını kullanarak organik bebek ve çocuk ürünleri üreterek tecrübemizi tekstil sektörüne taşımaktayız. Toptan ve perakende satış anlayışı ile yurt içi ve yurt dışı çalışmaktayız.

X